Σχολή Θετικών Επιστημών – Κοσμητεία

ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ

ΕΚΠΑ-ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - NKUA-A CONCISE GUIDE FOR INTERNATIONAL STUDENTS

Εκλογικοί κατάλογοι μελών Ε.ΔΙ.Π. και Ε.Τ.Ε.Π. για τις εκλογές ανάδειξης εκπροσώπων των μελών Ε.ΔΙ.Π. και Ε.Τ.Ε.Π.

ΕΚΛΟΓΙΚΟΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ ΜΕΛΩΝ Ε.ΔΙ.Π. ΚΑΙ Ε.Τ.Ε.Π. ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΝΑΔΕΙΞΗΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ Ε.ΔΙ.Π. ΚΑΙ Ε.Τ.Ε.Π.

Αναρτώνται οι εκλογικοί κατάλογοι για τις εκλογές ανάδειξης εκπροσώπων των
μελών Ε.ΔΙ.Π. και Ε.Τ.Ε.Π. στην Κοσμητεία της Σχολής Θετικών Επιστημών για
θητεία από 01-09-2024 έως 31-08-2025.

.
Εάν κάποιος εκλογέας διαπιστώσει ότι δεν συμπεριλαμβάνεται στον εκλογικό
κατάλογο, ενώ έχει δικαίωμα συμμετοχής στην εκλογική διαδικασία, δύναται
να...

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την υποβολή υποψηφιοτήτων για το αξίωμα του Κοσμήτορα της Σ.Θ.Ε.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΞΙΩΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΗΤΟΡΑ ΤΗΣ Σ.Θ.Ε.

Ανακοίνωση για είσοδο στο Κτήριο Σ.Θ.Ε. την περίοδο των εορτών

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΙΣΟΔΟ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ Σ.Θ.Ε. ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΩΝ ΕΟΡΤΩΝ

Ενημερώνουμε ότι, για λόγους ασφαλείας, από ώρα 19.00 τη Μεγάλη Τετάρτη 01-05-2024, έως και την Κυριακή του Θωμά 12-05-2024, η είσοδος στο κτήριο της Σχολής Θετικών Επιστημών θα πραγματοποιείται αποκλειστικά από την κεντρική είσοδο (Parking Σχολής Θετικών Επιστημών).