ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΚΛΗΡΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΝΑΔΕΙΞΗΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ Ε.Τ.

ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ της ηλεκτρονικής κλήρωσης για τον ορισμό των μελών της Εφορευτικής Επιτροπής για τις εκλογές ανάδειξης εκπροσώπου των μελών Ε.Τ.

Από Γραμματεία Κοσμητείας Σ.Θ.Ε.

Την Τετάρτη 10 Μαΐου 2023 και ώρα 08:45 θα πραγματοποιηθεί επανάληψη της ηλεκτρονικής κλήρωσης με την επιμέλεια του Κοσμήτορα της Σχολής Θετικών Επιστημών για τον ορισμό των μελών της Εφορευτικής Επιτροπής για τη διεξαγωγή της εκλογικής διαδικασίας για την ανάδειξη εκπροσώπου των μελών Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.) και του αναπληρωτή του στην Κοσμητεία της Σχολής Θετικών Επιστημών του Ε.Κ.Π.Α. για θητεία από 01-09-2023 έως 31-08-2024.

Τόπος: Κοσμητεία Σχολής Θετικών Επιστημών.

Σε περίπτωση που θέλετε να παραστείτε η διαδικασία είναι ανοικτή.

Ημερομηνία διεξαγωγής των εκλογών: Τρίτη 30 Μαΐου 2023 από ώρα 10.00 έως 13.00.

O Κοσμήτορας της Σχολής Θετικών Επιστημών

Ιωάννης Π. Εμμανουήλ