30.06.2017

Αναβολή της μουσικής εκδήλωσης «180 χρόνια Πανεπιστήμιο – 180 χρόνια τραγούδια!»

Από ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΕΚΠΑ

Λόγω των έκτακτων καιρικών συνθηκών και του επερχόμενου καύσωνα, το Φεστιβάλ Αθηνών και το Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών ανακοινώνουν την αναβολή της συναυλίας «180 χρόνια Πανεπιστήμιο – 180 χρόνια τραγούδια» που είχε προγραμματιστεί το Σάββατο 1 Ιουλίου στο Ηρώδειο.

Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί σε ημερομηνία που θα ανακοινωθεί σύντομα.

Για τη διαδικασία επιστροφής χρημάτων, το κοινό θα πρέπει να ακολουθήσει την εξής διαδικασία:

Αγορές με μετρητά: επιστροφή χρημάτων από τα κεντρικά Εκδοτήρια του Φεστιβάλ (Πανεπιστημίου 39, εντός στοάς Πεσμαζόγλου καθημερινά 9.00-16.00 και Σάββατο 10.00-15.00).

Αγορές με πιστωτικές ή χρεωστικές κάρτες:  η επιστροφή των χρημάτων γίνεται αυτόματα με την ακύρωση των εισιτηρίων.