Αρχική σελίδα » Προβολή Ανακοίνωσης

Προβολή Ανακοίνωσης

12.10.2020

Ο Αναπληρωτής Πρόεδρος του Τμήματος Ιστορίας & Φιλοσοφίας της Επιστήμης μέλος της Steering Committee της European Society for Analytic Philosophy

Από Κοσμήτορα Σ.Θ.Ε. Καθηγητή κ. Ι. Εμμανουήλ

Η Κοσμητεία της Σχολής Θετικών Επιστημών γνωστοποιεί με μεγάλη χαρά ότι, o Καθηγητής και Αναπληρωτής Πρόεδρος του Τμήματος Ιστορίας και Φιλοσοφίας της Επιστήμης κ. Ευστάθιος Ψύλλος εξελέγη πρόσφατα μέλος της Steering Committee της European Society for Analytic Philosophy για την επόμενη τριετία:

Η Κοσμητεία της Σχολής Θετικών Επιστημών συγχαίρει ολόθερμά τον Καθηγητή κ. Ψύλλο για την εκλογή του, η οποία πιστοποιεί τη διεθνή αναγνώριση της συνεισφοράς του, αντανακλά την υψηλή ποιότητα του ερευνητικού έργου που επιτελείται στο Τμήμα Ιστορίας και Φιλοσοφίας της Επιστήμης και τιμά τη Σχολή μας.